Krzesła obrotowe do biura

Wygodne, ergonomiczne i z możliwością regulacji – takie powinno być idealne krzesło biurowe. Wybór foteli biurowych to z pozoru proste zadanie, ale złej jakości krzesło biurowe potrafi drastycznie obniżyć komfort pracy. A nikt z nas nie lubi codziennie wstawać od biurka z bólem kręgosłupa. W zależności od przeznaczenia i zastosowania wybierzemy różne fotele biurowe, ale każdy z nich musi zapewnić odpowiednie wsparcie dla kręgosłupa i być po prostu wygodny.
Jak wybrać fotel do pracy biurowej? Jakie cechy powinien spełnić idealny fotel obrotowy? Sprawdź ergonomiczne krzesła biurowe dostępne w naszej ofercie - producenta Meble Moskała!

Jak wybrać biurowy fotel obrotowy? Znajdź idealne krzesło do biurka!

Wygodny biurowy fotel obrotowy do pracy to niezbędny element wyposażenia każdego biura. Nie ma mowy o komforcie pracy bez wygodnego krzesła. W pozycji siedzącej spędzamy zwykle niemal cały dzień w pracy. Aby osiem godzin przy biurku nie stało się torturą dla kręgosłupa, wybierz niezawodne biurowe fotele obrotowe do pracy od Meble Moskała.
Jaki powinien być idealny fotel obrotowy do biurka? Każdy fotel biurowy musi posiadać kilka cech, które sprawią, że korzystanie z niego będzie po prostu przyjemne i zdrowe:
  • wyprofilowane oparcie – wyprofilowane, ergonomiczne fotele biurowe zapewniają wygodę i podparcie dla pleców; oparcie musi być wystarczająco wysokie, sięgające ponad łopatki;
  • podłokietniki o właściwej wysokości – ten element fotela podtrzymuje łokcie, co ma szczególne znaczenie podczas wielogodzinnej pracy przy biurku;
  • wygodne siedzisko – odpowiednia miękkość siedziska również ma wpływ na naszą postawę podczas siedzenia, siedzisko nie może być zbyt głębokie ani zbyt płytkie;
  • stabilna podstawa z kółkami – fotel obrotowy to prawdziwe zbawienie w biurze, kiedy możesz sięgać po dokumenty bez konieczności wstawania z fotela i płynnie odsuwać się od biurka na wygodną dla Ciebie odległość.

Fotele obrotowe do biura i do domu

Dostępne w naszej ofercie fotele obrotowe przygotowaliśmy z myślą o pracownikach biurowych, ale też osobach, które spędzają czas przy biurku w domu – graczach, uczniach i studentach, freelancerach i osobach pracujących zdalnie na home office.

NERO ANTRACYT

NERO ANTRACYT

NERO JASNY SZARY

NERO JASNY SZARY

NERO CZARNY

NERO CZARNY

OFFICE

OFFICE

SPIN

SPIN

MILANO TURKUS

MILANO TURKUS

MILANO SZARY

MILANO SZARY

MILANO RÓŻOWY

MILANO RÓŻOWY

MILANO BIAŁO-CZARNY

MILANO BIAŁO-CZARNY

MILANO CZARNY

MILANO CZARNY

MILANO BIAŁY

MILANO BIAŁY

COMFORT CZARNY

COMFORT CZARNY

COMFORT BEŻ

COMFORT BEŻ

DENVER

DENVER

 
 
 
 
 
Ta strona używa cookies. Dowiedz się więcej
Siedziba firmy:
Barwałd Średni 42
34-124 Klecza Górna
województwo małopolskie
tel. +48 33 876 55 54
fax +48 33 870 27 24
biuro@meblemoskala.pl
biuroyork@meblemoskala.pl
 
Salon firmowy:
YORK - Barwałd Górny 310A
województwo małopolskie
 tel. +48 690009931
 tel. +48 33 876 58 31
Salon czynny:
pn.-pt.: 9.00-18.00
sob.-ndz.: 9.00-15.00
Czynne w każdą niedzielę
Stała wystawa:
Słomczyn
Grójec k/Warszawy
(giełda samochodowa)
Karina - tel. +48 784 970 288
 
 
2015 © WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE projekt i wykonanie BELLGRAF